Prawie dobę MPK usuwało awarię, która spowodowała utrudnienia dla mieszkańców Nadodrza.
Dopiero w czwartek rano została usunięta awaria torowiska na pl. Powstańców Wielkopolskich. Tramwaje linii 7, 15, 74 nie zatrzymywały się na przystanku "Dworzec Nadodrze" i przez blisko dobę jeździły objazdem przez ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Drobnera do ul. Dubois.
W czwartek rano, 23 lutego, MPK Wrocław poinformowało o przywróceniu normalnego ruchu tramwajów przez Nadodrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze