Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu poinformowało, że na ulicy Średzkiej doszło do awarii sieci wodociągowej. Zapowiada, że usunie ją do godz. 14
Z powodu awarii nie ma wody w budynkach zlokalizowanych przy ul. Średzkiej, na odcunku między Zajazdową do przejazdu kolejowego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu obiecuje, że upora się z usterką w kilka godzin. Dostawy wody do sieci wodociągowej w tym miejscu mają wrócić ok. godz. 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze