Do awarii rogatek doszło w piątkowe popołudnie m.in. na Grota-Roweckiego, a także na ul. Zwycięskiej we Wrocławiu - to właśnie tam kierowca wjechał pod szlaban. Czytelnicy informują o dużych korkach, komunikacja nie dojeżdża na czas.
- Awaria rogatek na Grota-Roweckiego, autobusy 112, 113, 612 i 903 stoją. Objazdów na tę chwilę nie ma. Opóźnienia tak ok 50-80 minut więc w sumie raptem 15 minut ponad normę na tę godzinę. Korek przez całą Borowską aż do Ślicznej, stoją też linie 143, 145, 136, K - informuje czytelnik Dawid. Podobna sytuacja jest na Zwycięskiej, tam kierowca wjechał pod zamykający się szlaban.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze