Od marca czekają nas zmiany w podwrocławskiej komunikacji autobusowej. Po tym, jak skończyła się umowa z wrocławskim magistratem, przejęła ją gmina Siechnice. Co to oznacza dla pasażerów? Między innymi trzy nowe linie na Tarnogaj.
Od piątku, 1 marca, po ulicach Wrocławia i gminy Siechnice przestaną kursować autobusy linii 900L, 900P, 901, 910 i 920. W zamian zostanie uruchomiona Siechnicka Komunikacja Publiczna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze