Reklama

Betard Sparta zaprezentowała się kibicom [ZDJĘCIA]

13/12/2016 02:41

W poniedziałek w Multikinie Arkady Wrocławskie odbyła się przedsezonowa prezentacja żużlowców Betard Sparty Wrocław.

Impreza zorganizowana pod hasłem "Kompletna Paczka" składała się z dwóch części. Pierwsza z nich odbywała się na sali kinowej i była prowadzona przez Darię Kabałę-Malarz oraz Jacka Dreczkę. Żużlowcy po kolei prezentowali się kibicom, odpowiadając na kilka krótkich pytań prowadzących. Następnie - już po części oficjalnej - zawodnicy Sparty byli do dyspozycji kibiców. Wszyscy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć i rozdawali autografy, nie brakowało również żużlowych rozmów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwszą wiadomością wieczoru była informacja o przedłużeniu współpracy z dotychczasowym sponsorem tytularnym, firmą Betard. Właściciele przedsiębiorstwa - BeataArtur Dziechcińscy otrzymali podziękowania z rąk prezes zarządu Krystyny Kloc. Następnie na sali pojawiali się członkowie sztabu szkoleniowego, a później kolejni żużlowcy. - Znałem już chłopaków wcześniej, cieszę się, że jestem częścią tego klubu. Łatwo coś układać, jeśli w klubie jest bałagan, a we Wrocławiu nie trzeba wielu zmian. Teraz przygotowujemy kwestię toru, by jak najszybciej rozpocząć jazdy - mówił Rafał Dobrucki, który od tego sezonu jest managerem zespołu.

Za pierwsze treningi i przygotowanie fizyczne odpowiedzialny jest Mariusz Cieśliński. - Nasze zajęcia nie różnią się od tych, które odbywają bokserzy czy piłkarze. Naprawdę od samego początku ciężko pracujemy, by to owocowało w trakcie sezonu - podsumował trener przygotowania fizycznego Sparty.

Kolejni żużlowcy przy indywidualnej prezentacji musieli poddać się krótkiej odpytce, nie tylko na tematy sportowe. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, że Oskar Bober przepada za kotletami schabowymi, a Maks Drabik - mimo iż jak sam stwierdza, nie umie gotować - potrafi przyrządzić wyborny makaron. Oczywiście w kwestii Drabika juniora najważniejszą sprawą jest jego zdrowie, bowiem w zeszłym roku odniósł poważną kontuzję nogi. - Nie pamiętam już tamtej kolizji - stwierdził bez wahania.

W zespole Sparty zabrakło jedynie Nicka MorrisaTaia Woffindena, którzy indywidualnie przygotowują się poza granicami Polski. Anglik przekazał parę słów kibicom za pośrednictwem nagranego filmu, a główną przyczyną jego absencji jest fakt, że w najbliższym czasie bierze ślub. Z tej okazji klub przygotował specjalną księgę życzeń dla nowożeńców, do której wpisywali się kibice. Sporo czasu poświęcono także wydarzeniom bieżącym, czyli wizycie żużlowców w domu dziecka na Mikołajki oraz zwiedzaniu remontowanego Stadionu Olimpijskiego. Dzięki prezentacji filmowej kibice mogli zobaczyć, jak przebiegają prace modernizacyjne i jak już teraz prezentuje się domowy obiekt WTS-u.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości