Reklama

Człowiek z nożem w biały dzień wszedł na podwórko. Przerażeni ludzie wezwali policję

17/08/2024 16:52

Wrocławska policja szuka mężczyzny, który dziś rano z nożem w ręku wszedł na prywatne podwórko przy ul. Lidzbarskiej na Maślicach. Przerażona rodzina przegoniła go i natychmiast wezwała policję. Mężczyzna uciekł, ale okoliczni mieszkańcy twierdzą, że pojawiał się w tej okolicy już częściej.

- Gdy przyjechaliśmy na miejsce, tego mężczyzny już na terenie posesji nie było. Przeszukaliśmy pobliski teren, ale musiał się oddalić. Wiemy natomiast, jak wygląda. Mamy jego rysopis. Miał na głowie czapkę bejsbolówkę i ze sobą plecak - mówi Wojciech Jabłoński z biura prasowego wrocławskiej policji i obiecuje, że policja będzie szukać tego mężczyzny. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości