W weekend 21 i 22 października, w godzinach od 11 do 17:30, na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice odbywa się Finał Święta Województwa Dolnośląskiego. Są koncerty, animacje, strefa gastro i wiele innych. Zobacz naszą fotorelację!
Atrakcji nie brakuje. Są koncerty, spektakle, warsztaty i animacje. Na scenie pojawią się między innymi jazzmani z Dixi Tiger’s Band oraz Cuban Latino Jazz, którzy rozgrzeją publiczność kubańską energią. Z kolei etniczne nuty towarzyszyć będą występowi Filharmonii Sudeckiej z zespołem Kosy. Muzycy zagrają utwory z albumu „Siew symfonicznie" i zaprezentują autorskie interpretacje pieśni z Dolnego Śląska. Drugiego dnia odbędą się m.in. wyścigi konne. Regionalne wyroby prezentuje ponad 30 wystawców, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze