W nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Stalowej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Winnym tego zdarzenia był kierowca pojazdu wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej, który nie ustapił pierwszeństwa samochodowi jadącemu Grabiszyńską.
Na szczęście nic nikomu się nie stało, chociaż po zderzeniu renault wylądował na latarni, a mercedes zatrzymał się na słupkach przy drodze. Na miejscu działali policjanci i strażacy, którzy zabezpieczali wyciek płynów eksploatacyjnych z samochodów. Przez około dwie godziny Grabiszyńska w kierunku cmentarza była zablokowana, ale ruch samochodowy odbywał się płynnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze