W niedzielę, 15 października, tuż przed godz. 21.00 na Żmigrodzkiej we Wrocławiu doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się cztery samochody, jedna osoba jest ranna.
- Kobieta kierująca samochodem marki audi Q7 uderzyła w volkswagena, ten uderzył w volvo, a volvo w renault. Trudno na razie mówić o przyczynach tego wypadku. Kobieta albo nie zachowała bezpiecznej odległości, albo po prostu się zagapiła lub jechała za szybko. Ranna została 33-letnia kobieta z volkswagena, przewieziono ją do szpitala - mówi Wojciech Jabłoński , rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Do zdarzenia doszło na lewym pasie w kierunku centrum, na wysokości zakładu Hasco Lek. Na miejscu nie ma utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze