Reklama

Kilka osiedli bez prądu z powodu dużej awarii energetycznej

18/11/2018 10:36

W niedzielne przedpołudnie na terenie Wrocławia doszło do sporej awarii energetycznej. Na kilku osiedlach miały miejsce przerwy w dostawie prądu.

Na skutek awarii sieci energetycznej przed południem występowały przerwy w dostawie energii energetycznej w części osiedli: Dąbie, Zalesie, Sępolno, Biskupin i Bartoszowice, a także na ulicach: Grunwaldzkiej, Polaka, Piwnej, Hoene-Wrońskiego, Wrocławczyka, Nerhinga, Chałubińskiego, Norwida, Wybrzeża Wyspiańskiego i Placu Grunwaldzkiego. Utrudnienia zakończyły się ok godz. 11:30.


Przypominamy, że w piątek, przed godz. 21, doszło do dużej awarii prądu na terenie miasta. Dostaw prądu pozbawieni byli mieszkańcy kilku osiedli, były też problemy z kursowaniem tramwajów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości