Brak prądu w sieci na linii w stronę pl. Kromera. Tramwaje jeździły objazdami. MPK uruchomiło także autobusy za tramwaj.
***AKTUALIZACJA***
Wrocławskie MPK poinformowało o godz. 7.55 o usunięciu awarii i przywróceniu ruchu. Tramwaje wróciły na stałe trasy.
***
Do awarii doszło we wtorek, 21 czerwca, przed godz. 6. Tramwaje nie jeżdżą przez pl. Kromera we Wrocławiu. Powodem utrudnienia jest brak prądu.
Tramwaje linii 6, 11 i 23 od ul. Jedności Narodowej jeżdżą przez ul. Nowowiejską, ul. Sienkiewicza do Stadionu Olimpijskiego. MPK uruchomiło autobusy za tramwaj na odcinku Dworzec Nadodrze - Kowale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze