W czwartek przed godz. 11:00 na skrzyżowaniu ulic Żernickiej i Szczecińskiej doszło do kolizji autobusu z samochodem. Dwie osoby zostały ranne, ulica była nieprzejezdna, a autobusy jeździły objazdem.
Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów autobusu zostało rannych. Jak informuje dyżurny MPK, z powodu braku przejazdu przez skrzyżowanie Żernickiej ze Szczecińską autobusy linii 109, 129, 148, 609 skierowano objazdem od ul. Żernickiej przez ul. Płaską, Rumiankową i Starachowicką w obu kierunkach.
O godz. 13:40 ruch został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze