Reklama

Kolizja autobusu z samochodem na Żernickiej. Dwie osoby zostały ranne

09/08/2018 10:57

W czwartek przed godz. 11:00 na skrzyżowaniu ulic Żernickiej i Szczecińskiej doszło do kolizji autobusu z samochodem. Dwie osoby zostały ranne, ulica była nieprzejezdna, a autobusy jeździły objazdem.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów autobusu zostało rannych. Jak informuje dyżurny MPK, z powodu braku przejazdu przez skrzyżowanie Żernickiej ze Szczecińską autobusy linii 109, 129, 148, 609 skierowano objazdem od ul. Żernickiej przez ul. Płaską, Rumiankową i Starachowicką w obu kierunkach.


O godz. 13:40 ruch został przywrócony.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości