Reklama

Korek na Reymonta po wypadku. Tramwaje nie jeżdżą przez tę ulicę

23/09/2022 07:13

Duże trudności napotkali rano ci wrocławianie, którzy musieli jechać ul. Reymonta we Wrocławiu. Po zdarzeniu drogowym nie jest możliwy przejazd tramwajów. Zmotoryzowani także utknęli w korku. 

AKTUALIZACJA: Około godz. 8.35 ruch został przywrócony.


Do wypadku doszło około godz. 7 w piątek, 23 września. Jego skutkiem jest ogromny korek, jaki powstał na ul. Reymonta oraz utrudnienia dla pasażerów MPK.


Tramwaje nie jeżdżą przez Reymonta. Tramwaje linii 15 w kierunku Park Południowy, 70 i 74 do FAT-u kursują objazdem przez ul. Bałtycką, ul. Żmigrodzką i ul. Trzebnicką.


MPK informuje, że autobusy "za tramwaj" kursują w relacji Osobowice - Dworzec Nadodrze - Osobowice.


Pojazdy MPK nie brały udziału w wypadku. Jak informuje dyżurny straży pożarnej, strażacy nie pracują na miejscu zdarzenia. Ul. Reymonta, szczególnie w kierunku od centrum stoi w korku.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości