Duże trudności napotkali rano ci wrocławianie, którzy musieli jechać ul. Reymonta we Wrocławiu. Po zdarzeniu drogowym nie jest możliwy przejazd tramwajów. Zmotoryzowani także utknęli w korku.
AKTUALIZACJA: Około godz. 8.35 ruch został przywrócony.
Do wypadku doszło około godz. 7 w piątek, 23 września. Jego skutkiem jest ogromny korek, jaki powstał na ul. Reymonta oraz utrudnienia dla pasażerów MPK.
Tramwaje nie jeżdżą przez Reymonta. Tramwaje linii 15 w kierunku Park Południowy, 70 i 74 do FAT-u kursują objazdem przez ul. Bałtycką, ul. Żmigrodzką i ul. Trzebnicką.
MPK informuje, że autobusy "za tramwaj" kursują w relacji Osobowice - Dworzec Nadodrze - Osobowice.
Pojazdy MPK nie brały udziału w wypadku. Jak informuje dyżurny straży pożarnej, strażacy nie pracują na miejscu zdarzenia. Ul. Reymonta, szczególnie w kierunku od centrum stoi w korku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze