Reklama

Na autostradzie A4 wywróciła się ciężarówka

08/08/2018 09:46

W środę rano doszło do groźnej kolizji na autostradzie A4. Nieopodal Kątów Wrocławskich kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki rozdzielające przeciwne pasy jezdni. Ze zbiornika betoniarki na drogę wylał się beton.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 9:00. – Kierowca pojazdu ciężarowego jadąc w kierunku Wrocławia z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i przebił bariery w pasie rozdziału wywracając się na bok na jezdni w kierunku Zgorzelca i uszkadzając pojazd osobowy – informuje Katarzyna Rybarczyk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Na miejscu trwają działania, z pojazdu wylał się beton. Ruch został wstrzymany w obu kierunkach - dodaje.


Ze wstępnych informacji wynika, że podczas kolizji nikt nie doznał większych urazów. Ze względu na wyciek betonu początkowo ruch na autostradzie został wstrzymany w obu kierunkach. Po godzinie 10:00 wznowiono ruch w kierunku wjazdu do Wrocławia.

Reklama

Około godziny 13:46 udało się podnieść uszkodzony pojazd i uprządnąć rozlany ładunek.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości