Wciąż trwają prace związane z przełączeniem sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Zielińskiego do nowej szafy sterowniczej, które miały zakończyć się w środę, 6 czerwca.
Jak poinformował Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ze względu na kolizje z sieciami podziemnymi, te prace dalej trwają, a sygnalizatory są wyłączone. Wykonawca przewiduje, że taki stan rzeczy potrwa jeszcze do końca tygodnia. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami i proszeni są o to, by zachować szczególną ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze