W niedzielę przed południem na placu Bema wykoleił się tramwaj. Miały miejsce utrudnienia w ruchu. Ulica Jedności Narodowej jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Na ulicy Legnickiej z powodu połamanego pantografu tramwaje jechały objazdem.
Tramwaje skierowano na trasy objazdowe przez Słowiańską, pl. Staszica, Pomorską, Dubois i Drobnera.
Z powodu połamanego pantografu na ulicy Legnickiej tramwaje od strony Kozanowa/ Pilczyc/ Leśnicy dojeżdżały do WPP. Tramwaje od strony centrum jechały do Jana Pawła II i wracały przez Dubois i most Pomorski. Na trasie pl. Jana Pawła II - ul. Zachodnia kursował autobus "za tramwaj".
Po godz. 14:00 ruch na placu Bema i Legnickiej został przywrócony. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze