W pobliżu estakady na ulicy Bora-Komorowskiego na Psim Polu zostało wykonane nowe oznakowanie ciągu pieszo-rowerowego.
Oprócz oznakowania ciągów, dodatkowe znaki poziome pojawiły się na przejazdach rowerowych przy zjeździe z estakady w kierunku Zakrzowa.
Prace poprawiające bezpieczeństwo pieszych przeprowadzone zostały również na ulicy Poświęckiej, przy pętli autobusowej. Tam od tego tygodnia działa nowe przejście dla pieszych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze