Reklama

Nowość we wrocławskiej galerii handlowej. Dwa ogródki letnie [ZDJĘCIA]

18/05/2021 13:02

Już działają dwa letnie ogródki, w których można zjeść posiłki z kilkunastu działających w centrum handlowym restauracji i kawiarni. Zostały otwarte w Magnolii Park przy ul. Legnickiej 56.

Letnie ogródki w galerii handlowej Magnolia Park znajdują się bezpośrednio za restauracją Pasibus oraz na parkingu za McDonald’sem. Można w nich zjeść posiłek, kupiony w restauracjach działających w centrum. A jest ich aż prawie 20 -  m.in. Burger King, Kuchnia Marché, Express Oriental, KFC, McDonald’s, Ohh! Sushi & Grill, Salad Story, Summer Taste, Subway i Pasibus.


– Nowo otwarte ogródki są funkcjonalnym uzupełnieniem naszej bogatej i zróżnicowanej oferty gastronomicznej. Wybór jest naprawdę duży, dlatego mamy nadzieję, że ogródki będą pełne smaków i smakoszy. Wszyscy tęsknimy za jedzeniem posiłków przy stolikach. Dzięki ogródkom zewnętrznym jest to możliwe już teraz. Cieszymy się także z tego, że już niedługo spotkamy się również w naszej wewnętrznej strefie restauracyjnej – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektorka Magnolii Park.

Reklama

Ogródki są otwarte w godz. 9-21. Dodatkowo własny ogródek uruchomiła restauracja Pizza Hut. Znajduje się on na piętrze, od strony ulicy Legnickiej. Obowiązują tam specjalne zasady bezpieczeństwa. Stoliki, przy których można usiąść, by zjeść posiłek, są dezynfekowane i oznaczone, wymagany jest też dystans społeczny. 


CZYTAJ TEŻ: OGRÓDKI GASTRONOMICZNE OTWARTE! [DUŻO ZDJĘĆ]


mat.pras./mgo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości