Na polski rynek wkroczyła szwedzka firma telekomunikacyjna Rebtel. Na start wybrała Wrocław, gdzie wybierze 10 tysięcy osób, które obdaruje darmowym pakietem mobilnym.
Nieograniczone rozmowy telefoniczne, SMS-y i 1 GB internetu za darmo w miesiącu oraz bezpłatne połączenia z użytkownikami sieci Rebtel na całym świecie to oferta, z którą Rebtel wszedł do Wrocławia w środę, 6 czerwca. Nie jest ona jednak dostępna dla każdego. Szwedzka sieć współpracuje z 500 ambasadorami, czyli pierwszymi użytkownikami pakietu. Ci mają zadanie zaprosić do Rebtela 10 tys. osób. O darmowy pakiet mobilny można też wnioskować za pośrednictwem strony internetowej operatora.
Ci, którym 1GB internetu miesięcznie nie wystarcza, mogą dokupić dodatkowe dane: 1 GB za 7 zł, 5 GB za 15 zł, 20 GB za 25 zł i 50 GB za 35 zł.
- Wybraliśmy Wrocław ze względu na dużą liczbę młodych ludzi, którzy są naszym głównym targetem. Wychodzimy z założenia, że klienci mają już dość płacenia za usługi, które wykorzystują średnio zaledwie w 60 procentach i terminowych umów. Nasza oferta jest nowoczesna i elastyczna - mówi Jonas Lörnell, szef Rebtel Poland.
I dodaje, że po teście, jakim jest dla Rebtela Wrocław, firma chce pojawić się w kolejnych miastach Polski. Darmowa oferta jest na razie dostępna tylko w stolicy Dolnego Śląska.
Rebtel to szwedzka firma technologiczna, rozwijająca globalne produkty i usługi w ramach międzynarodowych połączeń i usług finansowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, gdzie 90-osobowy zespół składający się z ponad 40 narodowości pracuje nad niekonwencjonalnymi ofertami. Rebtel działa na terenie Kuby, Indii, Nigerii i USA.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze