Reklama

Odnalazł się 15-letni Adrian, który widziany był ostatnio we Wroclavii

07/03/2023 23:11

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 15-letniego Adriana, który w minioną sobotę widziany był po raz ostatni w galerii Wroclavia we Wrocławiu.


Aktualizacja, 8.3
 
Stowarzyszenie "Zaginieni Cała Polska" poinformowało, że chłopiec odnalazł się, jest cały i zdrowy. 
 
***
 
Adrian mieszka w Groblicach koło Siechnic. - 2 marca 2023 roku wyszedł do szkoły we Wrocławiu. Wiadomo, że był obecny na zajęciach - informuje Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska, które bierze udział w poszukiwaniach Adriana. Chłopiec do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Nie ma przy sobie telefonu. Zniknął tylko z legitymacją szkolną i biletem miesięcznym na pociąg z Groblic do Wrocławia. 
 
Adrian ma 165 cm wzrostu, jest szczupły, ma niebieskie oczy i jasne włosy. Ma też kolczyk w prawym uchu, a na prawym nadgarstku tatuaż: to cyfry 2115, a nad nimi znak uśmiechniętej buźki.  W dniu zaginięcia miał na sobie biało-szaro-czarną kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe oraz czarne buty sportowe. Na co dzień nosi okulary korekcyjne.
 


- Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Siechnicach pod numerem telefonu: 47 871 68 62 lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska.

r/klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości