Reklama

Ostatni moment na złożenie wniosku o stypendium prezydenta Wrocławia

25/06/2019 13:15

Z końcem czerwca mija termin składania wniosków do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego. Środki z miejskiego programu mogą dostać studenci i doktoranci, którzy w semestrze zimowym zdecydują się na wyjazd na zagraniczne studia.

Ubiegający się o stypendium z Wrocławskiego Centrum Akademickiego do niedzieli mogą składać wnioski za pośrednictwem specjalnej aplikacji online.


W programie mogą wziąć udział doktoranci oraz studenci wyjeżdżający na studia za granicę w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.


– Do udziału w programie zapraszamy studentów wrocławskich uczelni będących na III roku jednolitych studiów magisterskich I i II stopnia studiujących w systemie stacjonarnym oraz doktorantów wrocławskich uczelni publicznych, niepublicznych i placówek naukowych prowadzących studia doktoranckie – mówi Anna Bytońska z Wydziału Komunikacji Społecznej UM Wrocławia.

Reklama

Stypendium Prezydenta Wrocławia dla najlepszych wrocławskich doktorantów wynosi 2 tys. zł miesięcznie i wypłacane jest przez 9 miesięcy. Studenci wyjeżdżający za granicę mogą liczyć na 500 zł za każdy miesiąc pobierania nauki za granicą.


Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach WCA.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości