Reklama

Pierwszy dzień juwenaliowych koncertów na „Wittigowie” [DUŻO ZDJĘĆ]

10/05/2017 16:16

Za nami pierwszy dzień koncertów muzycznych w ramach tegorocznych Juwenaliów na „Tekach”. W środę na muzycznej scenie wrocławskiej politechniki coś dla siebie mogli znaleźć fani różnych gatunków muzycznych.

Serię koncertów chwilę po godzinie 15:00 rozpoczął występ rockowej kapeli Frankenstein Children z Ząbkowic Śląskich. Następnie na scenie pojawił się popularny regowy zespół Habakuk. Dla wrocławskich fanów hip-hopu wystąpił bydgoski raper Bisz.


Wieczór zakończył się przy rytmach elektronicznych. Najpierw na scenie zagrał duet XXANAXX, na finał charakterystyczny góralski show zrobił Gooral. Studenci, którym było mało muzyki i tańca przenieśli się do imprezowego namiotu na Saloon Party.


W czwartek na „Wittigowie” kolejny dzień koncertów. Tego dnia zagrają Black Radio, Romantycy Lekkich Obyczajów, Marcelina oraz Quebonafide. Całe Juwenalia na potrwają do piątku.



bas, Wojciech Bolesta

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości