Z żołądka psa weterynarze wyjęli aż dwanaście gwoździ! Suczka Ora zjadła je razem z kiełbasą, którą znalazła na spacerze. Zwierzę otarło się o śmierć. Lekarze walczyli o jej życie w środku nocy.
Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór w Dobrzykowicach pod Wrocławiem. Pies podczas spaceru z właścicielem zjadł kiełbasę, w którą ktoś powbijał kilkanaście gwoździ. Z żołądka psa weterynarze z Wrocławia w ciągu pięciu godzin wyciągnęli ich aż dwanaście. Zwierzę dochodzi już do siebie w domu.
- Sytuacja jak widać na zdjęciach była bardzo poważna ale precyzja i doświadczenie lek. wet. Alicji Wajdy znów okazały się niezastąpione i w asyście lek.wet. Barbary Czapigi uchroniły Orę przed ciężkim zabiegiem i powikłaniami. Orze życzymy, żeby wszystko ładnie się jej wygoiło. A państwa prosimy, abyście uważali na spacerach, szczególnie w tej części Wrocławia - ostrzegła Klinika Weterynaryjna z ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu.
- Wraz z właścicielem będziemy składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji, mamy dostęp do nagrań z prywatnych kamer, które będziemy skrupulatnie przeglądać - zapowiada Stowarzyszenie 4 Łapy Wrocławia. W. - Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć zwyrodnialca, który świadomie naraża zwierzęta na cierpienie i utratę życia. Bo nie jest to pierwszy przypadek w tych okolicach - zaznaczają dalej.
- Dobrze, że właściciel psa szybko się zorientował i zebrał resztki, które jak się okazało, nafaszerowane były gwoździami. W takich przypadkach liczy się czas i tylko szybka pomoc nocna załogi kliniki spowodowała, że pięć godzin walki przy stole operacyjnym zakończyło się sukcesem - słyszymy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.