Reklama

Policja równa z ziemią komisariat przy Trzemeskiej. Mamy zdjęcia z rozbiórki!

13/05/2024 10:54

Ruszyła rozbiórka komisariatu policji Wrocław Stare Miasto przy ul. Trzemeskiej (boczna Legnickiej). Budynek nie nadawał się do remontu. Pracujący w nim dotąd policjanci przenieśli się kilka tygodni temu do wybudowanej obok nowej siedziby.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROZBIÓRKI


- Dotychczasowa siedziba komisariatu Wrocław-Stare Miasto znajdowała się w obiekcie, który powstał w latach siedemdziesiątych. Budynek ten nie był do tej pory gruntownie modernizowany, a jego położenie, konstrukcja i układ architektoniczny pomieszczeń mocno utrudniałby lub wręcz uniemożliwiał ewentualną rozbudowę - tłumaczył Łukasz Dutkowiak, rzecznik dolnośląskiej policji. 


Nowy budynek powstał tuż obok. Będzie w nim pracowało dwustu policjantów z komisariatu Wrocław - Stare Miasto, ale też 100 funkcjonariuszy Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROZBIÓRKI


 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości