Reklama

Policjanci wyjeżdżają na dolnośląskie drogi w nowych radiowozach

06/11/2015 00:00

Dolnośląscy policjanci otrzymali kolejne nowe radiowozy oznakowane. Sześć samochodów z napędem na cztery koła w najbliższym czasie pojawi się na drogach całego regionu.

Nowe radiowozy są obecnie przygotowywane w Wydziale Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu do przekazania jednostkom garnizonu dolnośląskiego.


 


6 samochodów oznakowanych marki skoda yeti, będących wzmocnieniem działań realizowanych przez policjantów prewencji, zostało zakupionych dzięki wykorzystaniu środków budżetowych policji oraz wsparciu środków samorządowych powiatów: wołowskiego, oławskiego, legnickiego, kłodzkiego i zgorzeleckiego. To właśnie tam trafią nowe radiowozy.


 

 


– Zakupione pojazdy uzupełnią nowoczesną flotę dolnośląskiej policji i będą znacznym wzmocnieniem w codziennej pracy funkcjonariuszy, w szczególności podczas działań w trudnym terenie – zaznacza Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy dolnośląskiej policji.

Reklama

 


Samochody te, wyposażone m.in. w napęd na cztery koła, umożliwią szybkie dotarcie do takich miejsc, jak np. obszary leśne, łąki, pola czy też nieużytki i sprawną realizację zadań.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości