Dolnośląscy policjanci otrzymali kolejne nowe radiowozy oznakowane. Sześć samochodów z napędem na cztery koła w najbliższym czasie pojawi się na drogach całego regionu.
Nowe radiowozy są obecnie przygotowywane w Wydziale Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu do przekazania jednostkom garnizonu dolnośląskiego.
6 samochodów oznakowanych marki skoda yeti, będących wzmocnieniem działań realizowanych przez policjantów prewencji, zostało zakupionych dzięki wykorzystaniu środków budżetowych policji oraz wsparciu środków samorządowych powiatów: wołowskiego, oławskiego, legnickiego, kłodzkiego i zgorzeleckiego. To właśnie tam trafią nowe radiowozy.
– Zakupione pojazdy uzupełnią nowoczesną flotę dolnośląskiej policji i będą znacznym wzmocnieniem w codziennej pracy funkcjonariuszy, w szczególności podczas działań w trudnym terenie – zaznacza Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy dolnośląskiej policji.
Samochody te, wyposażone m.in. w napęd na cztery koła, umożliwią szybkie dotarcie do takich miejsc, jak np. obszary leśne, łąki, pola czy też nieużytki i sprawną realizację zadań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze