W piątek, przed godziną 7, w tramwaju jadącym ulicą Osobowicką złamał się Pantograf. Dwie linii tramwajowe kursowały objazdami.
Do zdarzenia doszło na ulicy Osobowickiej przy moście Milenijnym. Tramwaje linii 14, 24 skierowano objazdem przez ul. Bałtycką, Żmigrodzką do pętli Poświętne, a w relacji pl. Staszica - Osobowice uruchomionono autobusy "za tramwaj".
Jeszcze przed godziną 8 utrudnienia usunięto, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze