Centrum Kultury „Zamek” zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Marcinem Stenclem, który razem z partnerką przemierzył Amerykę Południową, wędrował po Indiach i Nepalu a obecnie prowadzi warsztaty podróżnicze „Wyjdź w Świat”.
Ameryka Południowa wielu osobom kojarzy się z niedostępnością i egzotyką, w rzeczywistości jednak do wielu miejsc dotarła już masowa turystyka i niełatwo jest zejść z tak zwanego „gringo trail”, czyli ubitego szlaku. Marcinowi Stenclowi, który wraz z żoną przez ponad rok przemierzał południowoamerykański kontynent, udało się to zaledwie kilka razy. Podczas najbliższego spotkania podróżniczego w Centrum Kultury "Zamek" Marcin Stencel opowie o trzytygodniowej wyprawie do plemienia „Ludzi Kotów” na pograniczu Peru i Brazylii, o trekkingu do ostatniej stolicy Inków, o krwawym święcie Tinku w Boliwii, wolontariacie ze skrzywdzonymi przez ludzi zwierzętami w parku Ambue Ari oraz o niedawnym spływie na tratwie rzeką Madidi w Boliwii.
Na spotkanie organizatorzy zapraszają 30 marca o godzinie 18:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze