Reklama

"Poza utartym szlakiem" czyli o wędrówkach po Ameryce Południowej w CK Zamek

22/03/2017 12:15

Centrum Kultury „Zamek” zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Marcinem Stenclem, który razem z partnerką przemierzył Amerykę Południową, wędrował po Indiach i Nepalu a obecnie prowadzi warsztaty podróżnicze „Wyjdź w Świat”.

Ameryka Południowa wielu osobom kojarzy się z niedostępnością i egzotyką, w rzeczywistości jednak do wielu miejsc dotarła już masowa turystyka i niełatwo jest zejść z tak zwanego „gringo trail”, czyli ubitego szlaku. Marcinowi Stenclowi, który wraz z żoną przez ponad rok przemierzał południowoamerykański kontynent, udało się to zaledwie kilka razy. Podczas najbliższego spotkania podróżniczego w Centrum Kultury "Zamek" Marcin Stencel opowie o trzytygodniowej wyprawie do plemienia „Ludzi Kotów” na pograniczu Peru i Brazylii, o trekkingu do ostatniej stolicy Inków, o krwawym święcie Tinku w Boliwii, wolontariacie ze skrzywdzonymi przez ludzi zwierzętami w parku Ambue Ari oraz o niedawnym spływie na tratwie rzeką Madidi w Boliwii.


Na spotkanie organizatorzy zapraszają 30 marca o godzinie 18:30.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości