Reklama

Ślęza rozruszała... Oborniki Śląskie [ZDJĘCIA]

04/02/2017 09:59

Do tej pory koszykarki Ślęzy w ramach akcji "Ślęza rozrusza Wrocław" odwiedzały tylko wrocławskie szkoły. W minionym tygodniu wyruszyły także poza granice miasta i spotkały się z uczniami w Szkole Podstawowej nr 3 w Obornikach Śląskich.

Ślęza do Obornik pojechała w składzie: Agnieszka Majewska, Zuzanna Sklepowicz, Kourtney Treffers i Magdalena Koperwas. Wizyta cieszyła się sporym zainteresowaniem, bowiem na spotkanie z koszykarkami przyszło ok. 150 dzieci!

Wrocławskie zawodniczki poprowadziły dwie lekcje WF-u z maluchami z klas drugich i trzecich. Rozdały też piłki nożne i do koszykówki. Klub pragnie podziękować dyrekcji za gościnę, a dzieciom za zaangażowanie na lekcjach.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości