Do tej pory koszykarki Ślęzy w ramach akcji "Ślęza rozrusza Wrocław" odwiedzały tylko wrocławskie szkoły. W minionym tygodniu wyruszyły także poza granice miasta i spotkały się z uczniami w Szkole Podstawowej nr 3 w Obornikach Śląskich.
Ślęza do Obornik pojechała w składzie: Agnieszka Majewska, Zuzanna Sklepowicz, Kourtney Treffers i Magdalena Koperwas. Wizyta cieszyła się sporym zainteresowaniem, bowiem na spotkanie z koszykarkami przyszło ok. 150 dzieci!
Wrocławskie zawodniczki poprowadziły dwie lekcje WF-u z maluchami z klas drugich i trzecich. Rozdały też piłki nożne i do koszykówki. Klub pragnie podziękować dyrekcji za gościnę, a dzieciom za zaangażowanie na lekcjach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze