Reklama

Szachy we Wrocławiu. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Sky Towerze [ZDJĘCIA]

16/09/2018 15:02

W ten weekend na pierwszym piętrze Sky Towera odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach. To jedna z największych tego typu imprez w Polsce, a o mistrzowski tytuł walczy dziesięć zespołów.

To już drugi turniej mistrzowski w tym sezonie - pierwszy odbył się w Gorzowie Wielkopolskim, a trzeci zaplanowano w Katowicach. Tytuł mistrza Polski wywalczy zespół, który okaże się najlepszy po trzech rundach. Dodajmy, że w skład każdego zespołu wchodzi sześciu zawodników, w tym jedna kobieta.


Rywalizacja w najwyższym wrocławskim budynku to nie tylko gra o prym w kraju. Zawodom towarzyszyła wystawa zdjęć z najważniejszych imprez szachowych w Polsce, uczestnicy i kibice mogli podziwiać ręcznie zdobione figury szachowe, a najmłodsi mieli okazję zapoznać się z regułami gry i tajnikami szachów.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości