Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór, w Stawach Leśnickich w rejonie ulicy Średzkiej. Podczas kąpieli utonął tam 30-latek.
W czwartek, 2 sierpnia, w akcji na Stawach Leśnickich uczestniczyli Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, straż pożarna i policja. Niestety, na ratunek było już za późno - ratownicy wyłowili z wody zwłoki 30-letniego mężczyzny.
We Wrocławiu już drugi tydzień panują duże upały. Dolnośląscy policjanci przestrzegają przed nierozważnym szukaniem ochłody w wodzie. Przygotowali specjalny poradnik. Przede wszystkim należy unikać kąpieli po spożyciu alkoholu i w miejscach niebezpiecznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze