Reklama

Trzy auta zderzyły się na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Są ranni

01/05/2023 11:58

W rejonie węzła Brzezimierz na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia się trzech pojazdów. W wyniku wypadku trzy osoby są ranne, a droga jest zablokowana. 

***Aktualizacja, godz. 14:35***


GDDKiA we Wrocławiu informuje o zakończeniu utrudnień na odcinku w. Brzezimierz- w. Wrocław Wschód. 


***Aktualizacja, godz. 12:28***


Rzecznik oławskiej policji poinformowała, że ruch w kierunku Wrocławia powoli odbywa się pasem awaryjnym. W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe, a wszystkie poszkodowane osoby to Polacy. Jeden z rannych zabrany został do szpitala we Wrocławiu, a dwie inne osoby do szpitala w Oławie. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. 

Reklama

Wcześniej informowaliśmy:


- Ze wstępnych informacji wiemy, że zderzyły się trzy osoby. W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia, jedna z nich dość poważnie - przekazała asp. szt. Wioletta Polerowicz z oławskiej policji. 


Jak dodała, droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana. Utrudnienia na autostradzie A4 (w. Brzeziemierz-w. Wrocław Wschód)  w kierunku Wrocławia mogą potrwać do ok. 15:00.


GDDKiA we Wrocławiu podaje, że w związku z wypadkiem na odcinku w. Brzezimierz- w. Wrocław Wschód tworzy się spory korek - obecnie zator ma już 5 km. Zalecane są objazdy przez Strzelin, Łagiewniki a następnie drogą S8 w kierunku Wrocławia. 

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości