Reklama

Utrudnienia dla kierowców w centrum. Awaria MPWiK [MAPA]

17/05/2021 13:47

Od poniedziałku do soboty ma potrwać usuwanie awarii przyłącza wodociągowego na placu Orląt Lwowskich. Jezdnia jest zwężona, co wzmaga korki w godzinach szczytu.

W tym tygodniu zajęcie pasa jezdni przy pl. Orląt Lwowskich przez ekipę MPWiK utrudni ruch w centrum Wrocławia. Konieczne jest tam usunięcie awarii wodociągowej na wysokości budynku nr 2. 

- Od 17 do 22 maja zajęty będzie jeden pas jezdni wraz ze ścieżką rowerową. Przepraszamy za czasowe utrudnienia i prosimy o ostrożną jazdę. Po usunięciu awarii droga zostanie odtworzona do stanu pierwotnego - informuje Martyna Bańcerek, rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu.


CZYTAJ TEŻ: RUSZYŁA PRZEBUDOWA SKRZYŻOWANIA W LEŚNICY

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości