Od poniedziałku do soboty ma potrwać usuwanie awarii przyłącza wodociągowego na placu Orląt Lwowskich. Jezdnia jest zwężona, co wzmaga korki w godzinach szczytu.
W tym tygodniu zajęcie pasa jezdni przy pl. Orląt Lwowskich przez ekipę MPWiK utrudni ruch w centrum Wrocławia. Konieczne jest tam usunięcie awarii wodociągowej na wysokości budynku nr 2.
- Od 17 do 22 maja zajęty będzie jeden pas jezdni wraz ze ścieżką rowerową. Przepraszamy za czasowe utrudnienia i prosimy o ostrożną jazdę. Po usunięciu awarii droga zostanie odtworzona do stanu pierwotnego - informuje Martyna Bańcerek, rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze