Reklama

Utrudnienia dla pasażerów. Autobusy nie jeździły przez centrum miasta

23/08/2022 19:02

Awaria autobusu sprawiła, że dwie linie wrocławskiego MPK jeździły objazdami. Powodem, jak informuje MPK, brak przejazdu ul. Oławską po awairii autobusu.

***AKTUALIZACJA, godz. 19.50***


MPK poinformowało o przywróceniu ruchu. Autobusy wracają na swoje stałe trasy.


***


Brak przejazdu przez ul. Oławską we Wrocławiu, jak informuje wrocławskie MPK. Przewoźnik przekazuje, że powodem jest awaria autobusu nie należącego do niego. Usterka wystąpiła we wtorek, 23 sierpnia przed godz. 19. Autobusy linii D w kierunku Osiedla Sobieskiego i N kierunek Litewska jeżdżą objazdem przez al. Słowackiego i ul. Podwale. Jak informuje MPK Wrocław autobusy zatrzymają się na pętli "Galeria Dominikańska" dla autobusów linii 110.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości