Kilka linii tramwajowych jeździło objazdami. MPK uruchomiło także autobusy za tramwaj. Powodem utrudnień była gałąź wisząca nad ul. Reymonta.
Pracownicy nadzoru ruchu wrocławskiego MPK w poniedziałek, 22 sierpnia, około godz. 8 zauważyli gałąź wiszącą nad ul. Reymonta. W związku z tym MPK wstrzymało ruch tramwajów tą ulicą i zgłosiło zagrożenie strażakom. Strażacy usunęli konar.
W czasie akcji tramwaje linii 15, 70 i 74 jeździły w obu kierunkach objazdem przez ul. Żmigrodzką i ul. Trzebnicką. Tramwaje 70 i 74 w kierunku Osobowic jeździły do pętli Poświętne. Na odcinku pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica MPK uruchomiło autobusy za tramwaj w relacji pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze