Reklama

Utrudnienia dla pasażerów MPK. Nadzór ruchu wezwał strażaków

22/08/2022 08:33

Kilka linii tramwajowych jeździło objazdami. MPK uruchomiło także autobusy za tramwaj. Powodem utrudnień była gałąź wisząca nad ul. Reymonta.

Pracownicy nadzoru ruchu wrocławskiego MPK w poniedziałek, 22 sierpnia, około godz. 8 zauważyli gałąź wiszącą nad ul. Reymonta. W związku z tym MPK wstrzymało ruch tramwajów tą ulicą i zgłosiło zagrożenie strażakom. Strażacy usunęli konar.


W czasie akcji tramwaje linii 15, 70 i 74 jeździły w obu kierunkach objazdem przez ul. Żmigrodzką i ul. Trzebnicką. Tramwaje 70 i 74 w kierunku Osobowic jeździły do pętli Poświętne. Na odcinku pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica MPK uruchomiło autobusy za tramwaj w relacji pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości