Samochód na torowisku zablokował przejazd dla tramwajów przez ul. Osobowicką.
Samochód na torowisku uniemożliwiał przejazd przez ul. Osobowicką we Wrocławiu. Tramwaje linii 70 i 74 w kierunku Osobowic jeździły objazdem przez ul. Bałtycką, Żmigrodzką do pętli Poświętne. Na odcinku pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica MPK uruchomiło autobusy za tramwaj. Po około pół godzinie, o godz. 13, ruch został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze