W piątek na placu Bema wykoleił się tramwaj. Do czasu usunięcia utrudnień przejazd tramwajów był tam zablokowany.
Do zdarzenia doszło po godz. 12 na skrzyżowaniu placu Bema z ulicą Kromera.
W związku z tym tramwaje linii 6 i 23 kursowały objazdem przez Chrobrego, Dworzec Nadodrze i Słowiańską.
Przed godz. 13 ruch w tym miejscu został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze