Poniedziałkowy poranek rozpoczął się od utrudnień Na Ostatnim Groszu. Nie działa tam sygnalizacja świetlna, a w okolicy zaczęły tworzyć się korki.
Aktualizacja, godz. 11 - Tomasz Jankowski ze ZDIUM przekazał, że awaria była krótkotrwała. - Przywrócono już pracę sygnalizatora - dowiadujemy się.
Do awarii doszło najprawdopodobniej po godzinie 6 rano. - Padły światła Na Ostatnim Groszu...może być ciekawie - napisał jeden z czytelników. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa awaria i jaka jest jej przyczyna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze