Reklama

W czwartek kolejna odsłona Wrocka

08/03/2017 13:37

Już w środę kolejna odsłona festiwalu Wrocek. Tym razem w klubie Firlej wystąpią gwiazdy stand-up"u z Krakowa i Trójmiasta. Zobaczymy między innymi Olkę Szczęśniak, Adama Van Bendlera i Michała Leja.

 

Na trzecim w tym roku Stand-upie na Wrocku pojawią się: znany z występów u Kuby Wojewódzkiego i u boku Abelarda Gizy czołowy trójmiejski komik Adam Van Bendler, jedna z najlepszych kobiet w tej profesji Olka Szczęśniak oraz wywodzący się z krakowskiej grupy Comedy Lab Michał Leja, który zaprezentuje swój najnowszy autorski projekt „Michał Leja vs news”.


Kolejna odsłona stand-upu na Wrocku już w czwartek, 16 marca o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56.


daf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości