Już w środę kolejna odsłona festiwalu Wrocek. Tym razem w klubie Firlej wystąpią gwiazdy stand-up"u z Krakowa i Trójmiasta. Zobaczymy między innymi Olkę Szczęśniak, Adama Van Bendlera i Michała Leja.
Na trzecim w tym roku Stand-upie na Wrocku pojawią się: znany z występów u Kuby Wojewódzkiego i u boku Abelarda Gizy czołowy trójmiejski komik Adam Van Bendler, jedna z najlepszych kobiet w tej profesji Olka Szczęśniak oraz wywodzący się z krakowskiej grupy Comedy Lab Michał Leja, który zaprezentuje swój najnowszy autorski projekt „Michał Leja vs news”.
Kolejna odsłona stand-upu na Wrocku już w czwartek, 16 marca o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze