Dyrekcji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu poinformowała, że wtorek, 2 stycznia, jest dniem wolnym od pracy.
W związku z tym przychodnia jest nieczynna, a przyjęcia planowe na oddziały szpitalne tego szpitala odbywają się przez szpitalny oddział ratunkowy.
Wszystkie zaplanowane na wtorek przyjęcia na oddział zostały też odwołane w przychodni endokrynologicznej przy Chałubińskiego we Wrocławiu, a lekarze przyjmują pacjentów tylko w nagłych przypadkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze