Reklama

Woda na Bystrzycy opada, mosty Średzki otwarte

26/09/2024 14:57

Drogowcy sprawdzili podpory mostów Średzkich. Nie ma żadnych uszkodzeń. A ponieważ woda w rzece opada, więc kierowcy mogą już nimi jeździć

- Jest wszystko w porządku, dlatego już teraz, przed popołudniowym szczytem Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu oddaje do użytku kierowcom na powrót Mosty Średzkie - poinformowało biuro prasowe wrocławskiego magistratu.


Na swoje stałe trasy wracają autobusy 101, 148 oraz nocne 243/253. Mosty Średzki były zamknięte od 18 września, a ruch aut poprowadzono przez most tramwajowy.


ZDiUM uruchamia też sygnalizację przy skrzyżowaniu al. Kaczorowskiego i ul. Piołunowej, by można było łatwiej włączać się do ruchu. O wcześniejsze wyłączenie sygnalizacji poprosiła policja, by łatwiej kanalizować ruch przez Leśnicę.


re

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości