Reklama

Wrocław: brutalny napad na Ołbinie. Kopali, bili i okradli 37-latka

25/02/2022 14:49

Przewrócili go na ziemię, kopali, pobili i okradli. Dwaj podejrzani o dokonanie rozboju mężczyźni zostali już zatrzymani. Trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Do zdarzenia doszło na terenie Ołbina. 37-latek został napadnięty i okradziony przez dwóch mężczyzn.


– Sprawcy przewrócili go na ziemię i ukradli mu telefony komórkowe, smartwach, portfel z pieniędzmi, kartami bankomatowymi oraz dowodem osobistym, a także kurtkę, którą miał na sobie. Rozbili mu także okulary korekcyjne, które miał na twarzy – mówi sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju. Okazało się, że to wrocławianie w wieku 38 i 37 lat. Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie. Grozi im kara do 12 lat więzienia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości