Reklama

Wrocław: Duża awaria na Skargi. Będą korki

17/03/2023 19:51

Do awarii doszło na skrzyżowaniu ul. Podwale i Piotra Skargi. Prace rozpoczynają się w piątek wieczorem. Przejazd przez skrzyżowanie będzie znacznie utrudniony.

W piątek wieczorem, 17 marca, pracownicy MPWiK rozpoczynają usuwanie awarii dwóch zasów magistrali wodociągowej. Około godz. 19 zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Podwale i Piotra Skargi. Ruch w obrębie skrzyżowania jest znacznie utrudniony. Przejazd ul. Kołłątaja od wysokości Eureki oraz ul. Piotra Skargi od Wzgórza Partyzantów jest możliwy jednym pasem.


Prace potrwają od godz. 20 w piątek, 17 marca, do godz. 15 w poniedziałek. - Prace prowadzimy w weekend, aby zminimalizować utrudnienia - informuje rzeczniczka prasowa MPWiK Martyna Bańcerek.

Reklama

MPWiK informuje, że przerwy w dostawie wody mogą dotknąć tylko kiosk Cafe Berg.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości