W sobotę nad ranem pękła rura wodociągowa na skrzyżowaniu Krakowskiej i Armii Krajowej. Ok. godz. 8 udało się opanować sytuację.
Po awarii magistrali wodociągowej na skrzyżowaniu Krakowskiej i Armii Krajowej były problemy z wodą na większości osiedli - albo nie było jej wcale, albo miała obniżone ciśnienie.
- Brygada jest już na miejscu i pracuje przy awarii. W pierwszej kolejności zamknie magistralę, przez co woda zostanie skierowana innym obiegiem do mieszkańców - poinfomowało ok. godz. 7 wrocławskie MPWiK.
Z powodu awarii zostały zalane ulice, m. in. zjazd z wiaduktu z Armii Krajowej na Krakowską. Były utrudnienia dla kierowców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze