W sobotę po południu doszło do dwóch awarii, które spowodowały blokadę torowisk. Z powodu wykolejenia tramwaju przez kilkadziesiąt minut nie było przejazdu przez Ślężną. Zablokowane jest też torowisko na Kosmonautów.
Z powodu wykolejenia na Ślężnej tramwaje linii 9, 15 przez jakiś czas jeździły tylko do zajezdni GAJ. Awarię udało się usunąć około 17:30.
Linie "za tramwaj" wciąż wożą pasażerów w relacji Pilczyce - Leśnica. Tramwaje linii 3, 10, 20 skierowano do pętli Pilczyce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze