Pięć samochodów osobowych zderzyło się na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, jedna osoba została ranna.
Do wypadku doszło około godz. 17.30 na jezdni w kierunku Bielan Wrocławskich tuż za węzłem Wrocław Północ (skrzyżowanie z trasą S5). - Zablokowany są pasy lewy oraz środkowy. Ruch odbywa się pasem prawym - poinformował Patryk Nowak, dyżurny Zespołu Zarządzania Ruchem GDDKiA. Służby szacują wstępnie, że utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać do godziny 19.30. Korek na AOW w kierunku Bielan ma obecnie około trzech kilometrów. Zablokowany jest także wjazd na AOW z drogi S5 i z ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu.
Do wypadku doszło w tym miejscu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze