Tramwaj linii 14 jadący na Krzyki uległ awarii i blokuje ruch. "Korek dziesięciu tramwajów" - piszą czytelnicy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Do awarii doszło po godzinie 8 rano, 17 października. - Czternastka jechała z Nadodrza i się zepsuła po drodze. Motorniczy zamiast na Nadodrzu zjechać awaryjnie na Ołbin wiedząc, że jest popsuty to postanowił dalej jechać. Na efekt nie trzeba było długo czekać...ot całe myślenie motorowych - piszą internauci.
Szczegóły wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze