Reklama

Wrocław: Ktoś wyrzucił kota z okna kamienicy. Jego stan jest ciężki

12/07/2024 09:59

Z ostatniego piętra kamienicy na Ołbinie ktoś wyrzucił kotkę. Zwierzę jest w bardzo ciężkim stanie, opiekuje się nim Ekostraż. Organizacja twierdzi, że było to celowe wyrzucenie zwierzęcia, a w środku mieszkania miała odbywać się libacja.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Do zdarzenia doszło w czwartek 11 lipca. Świadkowie przekazali, że kot nie wypadł, ale został umyślnie wyrzucony, prawdopodobnie przez osobę pod wpływem alkoholu. Zwierzę doznało licznych urazów. - Młoda, delikatna kotka na początku swojego życia. Zawodzi nie do zniesienia z bólu, jest cała poobijana. Cierpi głównie powodu obitej, być może połamanej miednicy, skręconej fatalnie połamanej przedniej łapki oraz żuchwy, która jest zwichnięta. Jej pyszczek jest pełen krwi, bardzo krwawi i ma przestawioną żuchwę względem szczęki - informuje Ekostraż.


- Jej stan nadal jest ciężki - powiedziała dzisiaj portalowi TuWroclaw.com Katarzyna Szakowska z Ekostraży. - Zgłoszenie do policji wpłynęło już od świadka tego zdarzenia, ponadto my też będziemy składali takie zawiadomienie. Prokuraturę zawiadamiany wtedy, kiedy mamy wypisy z leczenia i opis stanu kota. Na pewno zawiadomienie pójdzie, ale to jest czas ratowania kota - poinformowała dalej rzeczniczka. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości