W niedzielę wieczorem na Psim Polu pękła rura, zalewając ulicę. Część okolicznych mieszkańców pozbawiona jest dostępu do bieżącej wody.
- Cała Litewska pływa, pękła rura - sygnalizują w mediach społecznościowych mieszkańcy Psiego Pola. Dostępu do wody nie ma m.in. na: Kiełczowskiej, Żmudzkiej 19-23, Poleskiej. Martyna Bańcerek, rzeczniczka prasowa MPWiK podaje, że sytuacja powinna unormować się do godziny 21:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze