Reklama

Wrocław: Napad na małe dziecko pod kościołem. Policja szuka bandyty

26/09/2024 14:58

Ośmioletnia dziewcyznka miała zostać napadnięta na terenie kościoła Opatrzności Bożej na Nowym Dworze we Wrocławiu. Tak twierdzi ojciec dziecka. Policja potwierdziła nam wieczorem, że przyjęła zgłoszenie w tej sprawie. Analizuje teraz zapisy monitoringu.

Do napadu miało dojść wczoraj (w środę) między godziną 17.15, a 17.30 obok kościelnej furtki od strony ul. Gubińskiej. Relację ojca dziewczynki opublikowało stowarzyszenie Bezpieczny Wrocław. - Córka wracała ze szkoły. Na terenie kościoła parafii Nowy Dwór została napadnięta przez mężczyznę. Zaatakował ją za szyję i zaczął dusić. Córka mówiła, że był łysy, miał tatuaż na ręce i był czerwony na twarzy i szyi. Miał papierosa w ręce. To jej opis. Jak zaczęła mówić do niego, że dzwoni do taty i na policję, to ją dopiero puścił. Na miejsce wezwaliśmy patrol policji, spisali notatkę - relacjonuje ojciec.


Komenda Miejska Policji we Wrocławiu potwierdziła nam w czwartek wieczorem, że otrzymała zgłoszenie w tej sprawie i - jak zapewnia rzecznik KMP Wojciech Jabłoński - natychmiast się nią zajęła.  Sprawa jest w toku, m. in. sprawdzany jest monitoring. Mężczyzna jest nadal poszukiwany.

Reklama

 




 


lu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości