Ośmioletnia dziewcyznka miała zostać napadnięta na terenie kościoła Opatrzności Bożej na Nowym Dworze we Wrocławiu. Tak twierdzi ojciec dziecka. Policja potwierdziła nam wieczorem, że przyjęła zgłoszenie w tej sprawie. Analizuje teraz zapisy monitoringu.
Do napadu miało dojść wczoraj (w środę) między godziną 17.15, a 17.30 obok kościelnej furtki od strony ul. Gubińskiej. Relację ojca dziewczynki opublikowało stowarzyszenie Bezpieczny Wrocław. - Córka wracała ze szkoły. Na terenie kościoła parafii Nowy Dwór została napadnięta przez mężczyznę. Zaatakował ją za szyję i zaczął dusić. Córka mówiła, że był łysy, miał tatuaż na ręce i był czerwony na twarzy i szyi. Miał papierosa w ręce. To jej opis. Jak zaczęła mówić do niego, że dzwoni do taty i na policję, to ją dopiero puścił. Na miejsce wezwaliśmy patrol policji, spisali notatkę - relacjonuje ojciec.
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu potwierdziła nam w czwartek wieczorem, że otrzymała zgłoszenie w tej sprawie i - jak zapewnia rzecznik KMP Wojciech Jabłoński - natychmiast się nią zajęła. Sprawa jest w toku, m. in. sprawdzany jest monitoring. Mężczyzna jest nadal poszukiwany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze