Awaria wodociągowa na Nowym Dworze we Wrocławiu. Woda zalała parking przy spółdzielni. Z powodu awarii mieszkańcy mogą mieć obniżone ciśnienie w kranach.
Przy ul. Zemskiej i Rogowskiej za siedzibą spółdzielni doszło do awarii wodociągowej, najprawdopodobniej pękła rura. Pod wodą znalazł się parking. - Na miejscu udają się nasze brygady. Nie wiemy jak duża jest awaria - relacjonuje Martyna Bańcerek z MPWiK. - Mieszkańcy Nowego Dworu mogą mieć obniżone ciśnienie w kranie, w niektórych lokalizacjach może nie być jej wcale, prosimy o śledzenie komunikatów - dodaje rzeczniczka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze